Originální svatební a plesové šaty, ve kterých se budete cítit výjimečně.

Šaty jsou navrženy a ušity přímo u nás v ateliéru, tudíž jsou šaty unikátní a jedinečné. Snažíme se šít jak extravagantní kousky, tak klasické šaty. Vše v moderním stylu, s precizností a hlavně láskou.

Nabídka

Christina

Angeline

Šaty si můžete pronajmout na tři až čtyři dny a to dvěma způsoby. 

1.  Vyplňte formulář, který se nachází níže, kde uvedete všechny potřebné informace k zaslání šatů a pronájmu. Šaty vám ve vámi zvolený datum zašleme skrze Zásilkovnu. Společně s Šaty dostanete i kód, který slouží k zaslání šatů zpět. Nejpozději poslední den pronájmu (pokud je poslední den pronájmu víkend, počítáme se zasláním až první pracovní den v týdnu) odnesete šaty na jakoukoliv Zásilkovnu kde řeknete kód který jste od nás obdrželi.

  2. Šaty si můžete vyzkoušet a převzat osobně v Plzni. Pro osobní setkání prosím kontaktujte na email nebo sociální sítě. Cena pronájmu závisí na typu modelu, délce pronájmu. V ceně je zahrnuto základní čištění a ošetření modelu od znečištění v rozsahu obvyklém při řádném užívání (zaprášení, drobné stopy po make-upu, jež lze snadno očistit běžnými prostředky).

Při zasílání modelu se k celkové ceně připočítává doprava. standartní cena dopravy je 190,- (doprava k vám a zpět)

V den vyplnění formuláře vám zašleme emailem bližší informace, společně s číslem účtu a variabilním symbolem na který zašlete zálohu ve výši poloviny celkové ceny a to nejpozději do pěti pracovních dnů od vyplnění formuláře.

Druhou půlku zašlete nejpozději třetí den co vám pošleme šaty na stejné číslo účtu.

Zkouška je samozřejmě možná. Šaty si můžete přijet zkusit do Plzně. Kontaktujte nás prostřednictvím emailu nebo skrze sociální sítě a my vám pošleme adresu a bližší informace.

Co nejdříve nás kontaktujte prostřednictvím emailu, jakmile si nebudete jistí že stihnete šaty vrátit. Budeme se vám snažit co nejvíce vyhovět tak, aby byly obě strany spokojené. V případě, že model nevrátíte do stanovené doby, čímž zkomplikujete další pronájem, bude vám za každý další pracovní den účtován poplatek 500,-, nad rámec již stanovené ceny. Takové řešení však provádíme pouze v krajních případech.

m

Scroll to Top